Mária Pivarníková

kousky pečiva ozdobené mašlí
Představujeme Vám
nitě Aptos

Aptos je značka vstřebatelných nití navržených pro lifting obličeje a těla. Nitě Aptos získaly postupně světové uznání a metody jejich zavádění již získaly 18 patentů, z nichž 8 má mezinárodní platnost.

Niťový lifting je postup, při němž se pozvednou různé části obličeje či těla za pomocí speciálně navržených nití, které jsou vstřebatelné a tvořeny kyselinou polymléčnou/kaprolaktamem, kyselinou hyaluronovou. Zavádějí se ostrými, měkkými a tupými jehlami a kanylami. To vše bez řezu, který je nutný, při konvenčním faceliftu.

 

Po aplikaci nití navíc kůže začíná produkovat více kolagenu a elastinu, který napomáhá k dosažení déletrvajícího efektu. Kromě liftingu nitě také zlepšují tonus, texturu, barvu i hydrataci pleti. Výsledek je patrný okamžitě po zákroku a jeho trvání se pohybuje od 1,5 do 5 let v závislosti na složení nitě.

|niťový lifting|

aptos nitě Nano-Vitis

Nitě Nano-Vitis  jsou dvě vstřebatelné nitě z jednoho vlákna stočené do sebe, bez háčků,  které se po zavedení začnou rozmotávat, sloužící k revitalizaci a zpevnění. Díky speciální struktuře nití se zvýší oblast účinku.

Metoda Nano Vitis propůjčuje povrchu pleti novou strukturu, viditelně pleť vyhlazuje. Po zákroku mizí vrásky a nový vzhled je naprosto přirozený.

Oblast použití: nazolabiální rýhy, rýhy a vrásky mezi obočím, vejířkovité vrásky kolem očí, vrásky na čele, horní oční víčka, dolní oční víčka, krk, oblast dekoltu, stárnoucí ruce

aptos nitě Nano-Excellence

Nitě Nano- Excellence jsou vstřebatelné nitě zaváděné dutou jehlou s tupou špičkou. Nová měkká jehla snadno vklouzne do podkoží. Metoda Aptos Excellence je určena ke korekci méně rozsáhlých oblastí obličeje a krku. Háčky na nitích jsou speciálně uspořádány. Každý druhý háček je veden v opačném směru než předchozí háček. Tento systém umožňuje ještě pevnější fixaci podkoží a seskupování tkání v trajektorii nití na mikro úrovni.

Oblast použití: ptóza(pokles) obočí, čelo, oblast lícních kostí, oblast brady, podbradek

šálek kávy

|| kdy je nejlepší čas na niťový lifting ||

DO 30 LET

Pokud je Vám méně než 30 let, niťový lifting je nejlepší prvence poklesu kůže a vzniku vrásek

30-40 LET

Ve věku mezi 30 a 40 je niťový lifitng nejlepší péčí, která pozvedne obličej a vypne jeho kontury.

40-50 LET

Jste-li ve věku 40-50 let, je niťový lifting právě tím řešením, které zajistí zároveň okamžitý lifting, zpevnění a omlazení.

50 LET A VÍCE

Pokud je Vám 50 let a více rádi Vám na míru připravíme komplex zákroků, abychom společně vrátili čas zpět.

MUDr. Mária Pivarníková 

soukromá oční ordinace a zákrokový sál

Poliklinika Parník –

Černý Most

Generála Janouška 902/17

198 00 Praha 9 (14)

Kontaktní informace 

Telefon: +42O 721 271 565

Email: info@mariapivarnikova.com