Mária Pivarníková

kavárna s pečivem

Jak se rozhodnout

a zvolit si svoji správnou volbu?

Umění rozhodování může občas ovlivnit více faktorů, zvlášť když má na to člověk i jiné predispozice, nejen ty, které se dají ovlivnit a změnit. Když má pacient zájem o vylepšení svojí verze či zvýraznění své krásy, kterou ovlivnilo kolo času, určitě by bylo dobré, že si o tomto rozhodnutí pacient může promluvit nejlépe s lékařem na pracovišti, které si vybral za své.

Každý pacient by měl nalézt způsob omlazení, který s ním rezonuje. Takovým způsobem se pacient propojí s hodnotami, které jsou mu blízké a dovolí si být při rozhodování sám sebou. Protože případné zklamání nepramení z lidí, ale z vlastního očekávání.

zidle v kavarne
Konzultace

a její význam

Určitě jsem fanoušek konzultací, protože pacient se může, se svým lékařem potkat před samotným zákrokem, kde mají prostor a čas vyslechnout jeden druhého. Velmi důležité je určitě rozebrat očekávání pacienta, co se týče samotné operace nebo případné aplikace botulotoxínu, eventuálně aptos nití.

Všechno je to
o lidech...

Pacient si volí zákrok z určitých důvodu, které je dobré společně rozebrat, vidět je v reálnem světe, posoudit možnosti naplnění a sdělit všechny „pře a proti“ u člověka, který se pak na základě toho rozhodne.

Nikdy není správné rozhodovat se na základě domněnek, případně názoru lidí, kteří nevidí do konkrétní situace a zdravotního stavu, nemůžou posoudit, protože jim chybí praktické zkušenosti a neumí být objektivní.

" Vždy se člověk musí rozhodovat sám za sebe"

mudrmaya

Důležité jsou vztahy

"V ideálním případě se na konzultaci vytváří důvěrný vztah mezi pacientem a lékařem, což vždycky prospívá k samotnému výsledku a spokojenosti pacienta, což je vlastně priorita, kterou chcěme všichni vědomě dosáhnout."

kafe a talíř se zákuskem

MUDr. Mária Pivarníková 

soukromá oční ordinace a zákrokový sál

Poliklinika Parník –

Černý Most

Generála Janouška 902/17

198 00 Praha 9 (14)

Kontaktní informace 

Telefon: +42O 721 271 565

Email: info@mariapivarnikova.com